značeno Kienze - Hodiny

Mramorový podstavec, poniklovaný kov, výška 25 cm, déla 35 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

značeno Kienze
23088. Hodiny
Dražba ukončena:17.10.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč