značeno Kienze

304191. Hodiny

popis: Průměr ciferníku 17 cm. Litinová závaží. Značeno Kienze.

Pozn.: Dírky od červotoče. Poškozeno. Bez záruky chodu.

dražba ukončena: 28.03.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 22.03.2020 11:30:09 2443