značeno Kienze - Hodiny

Průměr ciferníku 17 cm. Litinová závaží. Značeno Kienze.

Pozn.: Dírky od červotoče. Poškozeno. Bez záruky chodu.

značeno Kienze
304191. Hodiny
Dražba ukončena:28.03.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 22.03.2020 11:30:09 2443