značeno Kosmatovky - Velké kapesní hodinky

Obecný kov, dvouplášťové, průměr 7 cm. V chodu.

Pozn.: mírně poškozeno.

značeno Kosmatovky
20731. Velké kapesní hodinky
Dražba ukončena:13.06.2018 18:24:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč