značeno Longwy - Dóza se lvy

Keramika s mosaznou montáží, výška: 25 cm. Značeno Longwy.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přelom 19. a 20. stol.

značeno Longwy
50014. Dóza se lvy
Dražba ukončena:07.10.2020 23:11:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč