značeno Ludwigsburg, 20. století - Alegorie léta

Porcelán, výška 11 cm. Značeno Ludwigsburg.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Ludwigsburg, 20. století
30149. Alegorie léta
Dražba ukončena:10.04.2019 18:17:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč