značeno Made in Czechoslovakia - Sokol

Porcelán, výška: 20 cm. Značeno Made in Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Made in Czechoslovakia
302608. Sokol
Dražba ukončena:13.12.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.12.2019 21:23:43 3428
500 Kč 06.12.2019 19:53:37 834