MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
V chodu.
Pozn.: Mírně poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
značeno Marvin
15274. Hodinky náramkové, punc lvíček 4, ryzost 585/1000, hrubá hmotnost: 45,55 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
7 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
limit (13.12.2017 21:27:02)
2739
6 500 Kč
2980
6 000 Kč
limit (13.12.2017 20:54:35)
2461
5 500 Kč
2980
5 000 Kč
limit (13.12.2017 20:54:30)
2461
4 900 Kč
2980
4 800 Kč
limit (13.12.2017 20:54:24)
2461
4 700 Kč
2980
4 600 Kč
limit (13.12.2017 18:24:27)
2461
4 500 Kč
limit (13.12.2017 18:24:26)
2739
3 700 Kč
limit (12.12.2017 21:48:10)
2461
3 600 Kč
2985
3 500 Kč
limit (12.12.2017 21:48:05)
2461
3 400 Kč
2985
3 300 Kč
limit (12.12.2017 21:48:02)
2461
3 200 Kč
2985
3 100 Kč
limit (12.12.2017 21:47:59)
2461
3 000 Kč
2985
2 900 Kč
limit (12.12.2017 21:47:53)
2461
2 800 Kč
2985
2 700 Kč
limit (12.12.2017 19:53:27)
2461
2 600 Kč
1252
2 500 Kč
limit (10.12.2017 18:17:30)
2461
2 500 Kč
1252
2 400 Kč
limit (10.12.2017 18:17:25)
2461
2 300 Kč
1252
2 200 Kč
limit (10.12.2017 18:17:20)
2461
2 100 Kč
1252
2 000 Kč
limit (10.12.2017 18:17:15)
2461
1 900 Kč
1252
1 800 Kč
limit (09.12.2017 18:43:43)
2461
1 700 Kč
1252
1 600 Kč
limit (09.12.2017 13:46:55)
3288
1 600 Kč
1252
1 500 Kč
limit (09.12.2017 13:46:52)
3288
1 400 Kč
1252
1 300 Kč
limit (09.12.2017 13:46:49)
3288
1 200 Kč
1252
1 100 Kč
limit (09.12.2017 13:46:45)
3288
1 000 Kč
1252
900 Kč
limit (09.12.2017 13:46:41)
3288
800 Kč
1252
700 Kč
limit (06.12.2017 15:48:25)
3288