značeno Míšeň - 6-ti osobní kávový servis

Porcelán, 22 kusů.

Pozn.: Mírně poškozeno, některé kusy označené jako 3. volba.

značeno Míšeň
27844. 6-ti osobní kávový servis
Dražba ukončena:13.02.2019 20:44:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč