značeno Míšeň - Šálek

Porcelán, výška 4 cm. Velmi kvalitní malba.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí podšálek.

značeno Míšeň
27910. Šálek
Dražba ukončena:13.02.2019 21:56:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč