značeno Moser - Soubor 2 váz

Sklo, výška 40 cm. Zdobeno malbami ve stylu druhého rokoka.

pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Moser
49889. Soubor 2 váz
Dražba ukončena:07.10.2020 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč