značeno MP Sevres - Vázička

Porcelánová váza v bronzové montáži, výška 17 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno MP Sevres
84203. Vázička
Dražba ukončena:12.10.2022 20:13:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč