značeno nečitelně - Dívky se slunečníkem

Keramika, výška 35 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno nečitelně
27720. Dívky se slunečníkem
Dražba ukončena:13.02.2019 18:48:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč