MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška 35 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno nečitelně
27720. Dívky se slunečníkem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
limit (13.02.2019 18:43:25)
348
1 600 Kč
243
1 500 Kč
limit (13.02.2019 18:35:45)
348
1 500 Kč
1786
1 400 Kč
limit (13.02.2019 18:35:35)
348
1 300 Kč
1786
1 200 Kč
limit (13.02.2019 18:33:51)
348
1 100 Kč
1786
1 000 Kč
4703
900 Kč
268
800 Kč
831