značeno nečitelně - Talíř s květinovým dekorem

Porcelán, průměr talíře 24 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno nečitelně
57782. Talíř s květinovým dekorem
Dražba ukončena:09.06.2021 19:51:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč