značeno Nymphenburg - Jezevčík

Porcelán, výška 14 cm. Značeno Nymphenburg.

Pozn.: Mírně poškozené

značeno Nymphenburg
17767. Jezevčík
Dražba ukončena:11.04.2018 18:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč