značeno Nymphenburg

304178. Šálek a podšálek

popis: Malovaný porcelán, výška 6 cm. Kolem 1910. Značeno Nymphenburg.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 27.03.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč