značeno Nymphenburg - Šálek a podšálek

Malovaný porcelán, výška 6 cm. Kolem 1910. Značeno Nymphenburg.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Nymphenburg
304178. Šálek a podšálek
Dražba ukončena:27.03.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč