značeno Oeslav, modelér M.J. Humell - Malý pocestný

Porcelán, výška: 13 cm, značeno Oeslav, modelér M.J. Humell.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Oeslav, modelér M.J. Humell
15261. Malý pocestný
Dražba ukončena:13.12.2017 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč