značeno Pirkenhammer

52085. Při tanci

popis: Porcelán, výška 25 cm. Značeno Pirkenhammer Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 22.10.2020 8:58:20 5278
500 Kč 18.10.2020 23:42:17 5428