značeno Pirkenhammer

52088. Vyšlechtěný pes

popis: Porcelán, výška 14 cm. Značeno Pirkenhammer Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč