značeno Prag - Šapo Prag

Porcelán, výška šálku 7 cm, průměr talířku 13 cm. Značeno Prag.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Prag
57779. Šapo Prag
Dražba ukončena:09.06.2021 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo