značeno Prag - Talíř se slaměnkovým dekorem, Prag

Porcelán, průměr talíře 25 cm. Značeno Prag.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Prag
57777. Talíř se slaměnkovým dekorem, Prag
Dražba ukončena:09.06.2021 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč