značeno pravděpodobně J. Fereš - Talíř

Keramika, průměr 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno pravděpodobně J. Fereš
27909. Talíř
Dražba ukončena:13.02.2019 21:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč