značeno Rosenthal Bavaria - Dítě,pes a prostěradlo

Porcelán, výška 15 cm. Značeno Rosenthal Bavaria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal Bavaria
49906. Dítě,pes a prostěradlo
Dražba ukončena:07.10.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 400 Kč