značeno Rosenthal Germany

49776. Bígl

popis: Porcelán, výška 10 cm. Značeno Rosenthal Germany handgemalt.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 17 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:09:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 08.09.2020 16:35:29 5807
700 Kč 08.09.2020 11:50:28 831