značeno Rosenthal Germany - Volavka

Porcelán, výška 13 cm. Značeno Rosenthal Germany.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal Germany
49874. Volavka
Dražba ukončena:07.10.2020 20:51:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč