značeno Rosenthal Group Germany - Jezevčík

Porcelán, výška 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal Group Germany
25620. Jezevčík
Dražba ukončena:12.12.2018 18:56:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč