MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 15 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Rosenthal Group Germany
25620. Jezevčík
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
limit (12.12.2018 18:51:38)
3083
2 100 Kč
4434
2 000 Kč
limit (12.12.2018 18:48:18)
3083
1 900 Kč
4434
1 800 Kč
limit (12.12.2018 18:44:42)
3083
1 700 Kč
4434
1 600 Kč
limit (12.12.2018 18:39:58)
3083
1 500 Kč
2704
1 400 Kč
limit (12.12.2018 18:31:43)
3083
1 300 Kč
1326
1 200 Kč
limit (12.12.2018 18:31:30)
3083
1 100 Kč
1326
1 000 Kč
limit (12.12.2018 14:38:26)
3083
900 Kč
2980
800 Kč
3083