značeno Rosenthal Kunstabteilung - Irský setr

Porcelán, výška 17 cm. Značeno Rosenthal Kunstabteilung.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal Kunstabteilung
49823. Irský setr
Dražba ukončena:07.10.2020 20:00:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč