značeno Rosenthal - King Charles španěl

Porcelán, výška 8,5 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal
304188. King Charles španěl
Dražba ukončena:28.03.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč