značeno Rosenthal

304188. King Charles španěl

popis: Porcelán, výška 8,5 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.03.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč