značeno Rosenthal

49770. Srnečka

popis: Porcelán, výška 8 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 18 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč