značeno Royal Dux

23132. Husa

popis: Porcelán, výška 17 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 22:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.10.2018 21:27:50 3500