značeno Rudolfstädt - Koflík s podšálkem

Porcelán, celková výška 10 cm. Značeno R.

Pozn.: Mírně poškozeno. Německo 2. pol. 19. století

značeno Rudolfstädt
57785. Koflík s podšálkem
Dražba ukončena:09.06.2021 20:05:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč