značeno Sandrik

49801. Servírovací mísa

popis: Alpaka, 40x64 cm. Značeno Sandrik.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 18 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 16.09.2020 14:03:44 2385