Značeno Schütz Cilli - Secesní talíř

Kamenina, průměr 32 cm. Značeno Schütz Cilli. Zdobeno secesními květinovými reliéfy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Značeno Schütz Cilli
304180. Secesní talíř
Dražba ukončena:27.03.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč