Značeno Schütz Cilli

304180. Secesní talíř

popis: Kamenina, průměr 32 cm. Značeno Schütz Cilli. Zdobeno secesními květinovými reliéfy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 27.03.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč