Značeno Schütz Cilli - Secesní závěsný talíř

Keramika. Průměr 33 cm Značeno na zadní straně.

Stav: Mírně poškozeno.

Značeno Schütz Cilli
302186. Secesní závěsný talíř
Dražba ukončena:17.11.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč