Značeno Schütz Cilli - Závěsný talíř s motivem šlechtice

Keramika, průměr 29 cm. Značeno Schütz Cilli.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Značeno Schütz Cilli
50027. Závěsný talíř s motivem šlechtice
Dražba ukončena:07.10.2020 23:47:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč