značeno Solingen - Cvičný fleret

Na čepeli značka Solingen. Rukojeť mosaz, dřevo, kůže. 1. polovina 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Solingen
304190. Cvičný fleret
Dražba ukončena:28.03.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč