značeno Solingen

304190. Cvičný fleret

popis: Na čepeli značka Solingen. Rukojeť mosaz, dřevo, kůže. 1. polovina 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.03.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč