MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 117 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno St. Etienne
27834. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 800 Kč
2710
3 700 Kč
limit (13.02.2019 20:48:54)
5016
3 700 Kč
2710
3 600 Kč
limit (13.02.2019 20:44:50)
5016
3 500 Kč
4883
3 400 Kč
5016
3 300 Kč
1488
3 200 Kč
5016
3 100 Kč
limit (13.02.2019 20:34:30)
4883
3 100 Kč
5016
3 000 Kč
limit (13.02.2019 20:32:11)
4883
2 900 Kč
4217
2 800 Kč
limit (13.02.2019 20:30:10)
4883
2 700 Kč
4217
2 600 Kč
limit (13.02.2019 18:32:30)
627
2 500 Kč
limit (13.02.2019 18:32:29)
4989
2 300 Kč
limit (13.02.2019 18:20:20)
627
2 200 Kč
limit (13.02.2019 18:20:19)
4993
1 200 Kč
limit (13.02.2019 18:12:26)
627
1 100 Kč
1252
1 000 Kč
61
900 Kč
3932
800 Kč
3768
700 Kč
61
600 Kč
3932
500 Kč
627