MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška 38 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Štursa
27797. Toaleta
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
4703
1 500 Kč
limit (13.02.2019 19:41:41)
2704
1 500 Kč
4703
1 400 Kč
limit (13.02.2019 19:41:19)
2704
1 300 Kč
4703
1 200 Kč
limit (13.02.2019 19:37:31)
2704
1 100 Kč
4703
1 000 Kč
limit (13.02.2019 19:15:32)
348
1 000 Kč
4703
900 Kč
limit (13.02.2019 19:14:27)
348
800 Kč
4703
700 Kč
4820
600 Kč
238
500 Kč
4820