značeno Štursa - Toaleta

Keramika, výška 38 cm.

Pozn.: Poškozeno.

značeno Štursa
27797. Toaleta
Dražba ukončena:13.02.2019 19:59:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč