značeno Thun Klášterec - Jubilejní šálek s podšálkem

Porcelán, výška šálku 6 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Thun Klášterec
304176. Jubilejní šálek s podšálkem
Dražba ukončena:27.03.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč