značeno Thun Klášterec

304176. Jubilejní šálek s podšálkem

popis: Porcelán, výška šálku 6 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 27.03.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč