značeno Tina

51413. Dámské hodinky, obecný kov

popis: Pozn: Poškozeno, upadlá minutová ručička. Bez záruky chodu.

zbývá:

konec dražby: 21.10.2020 20:42:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen