značeno Týnec nad Sázavou - Mísa na noze

Keramika. Značeno Týnec. 1. polovina 19. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Týnec nad Sázavou
49972. Mísa na noze
Dražba ukončena:07.10.2020 22:29:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč