MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška 22 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Vaculková 63
27817. Postava
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
5 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 000 Kč
limit (13.02.2019 20:24:43)
2047
4 900 Kč
74
4 800 Kč
limit (13.02.2019 20:24:38)
2047
4 700 Kč
74
4 600 Kč
limit (13.02.2019 20:24:32)
2047
4 500 Kč
74
4 400 Kč
limit (13.02.2019 20:24:28)
2047
4 300 Kč
74
4 200 Kč
limit (13.02.2019 20:24:24)
2047
4 100 Kč
74
4 000 Kč
limit (13.02.2019 20:24:19)
2047
3 900 Kč
74
3 800 Kč
limit (13.02.2019 20:22:09)
2047
3 700 Kč
4996
3 600 Kč
limit (13.02.2019 20:18:13)
2047
3 500 Kč
4996
3 400 Kč
limit (13.02.2019 17:55:37)
2047
3 300 Kč
51
3 200 Kč
limit (12.02.2019 21:51:01)
2047
3 100 Kč
1610
3 000 Kč
limit (12.02.2019 21:50:56)
2047
2 900 Kč
1610
2 800 Kč
limit (12.02.2019 21:50:52)
2047
2 700 Kč
1610
2 600 Kč
limit (12.02.2019 21:50:48)
2047
2 500 Kč
1610
2 400 Kč
limit (12.02.2019 21:50:43)
2047
2 300 Kč
1610
2 200 Kč
limit (12.02.2019 21:50:40)
2047
2 100 Kč
1610
2 000 Kč
limit (12.02.2019 21:50:35)
2047
1 900 Kč
1610
1 800 Kč
limit (06.02.2019 10:55:16)
2047
1 700 Kč
51
1 600 Kč
limit (03.02.2019 7:34:26)
2047
1 500 Kč
limit (03.02.2019 7:34:25)
831
500 Kč
limit (18.01.2019 12:13:19)
831