značeno Vaculková 63 - Postava

Keramika, výška 22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Vaculková 63
27817. Postava
Dražba ukončena:13.02.2019 20:29:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč