Značeno Vídeň - Mísa na ovoce

Porcelán, výška 13 cm. Značeno Královská Vídeňská porcelánka.

Pozn.: Míra poškozeno.

Značeno Vídeň
49996. Mísa na ovoce
Dražba ukončena:07.10.2020 22:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč