značeno - Dravý pták

Malba na látce, 144x88 cm, značeno, olištováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno
13461. Dravý pták
Dražba ukončena:25.10.2017 18:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč