značeno Wedgwood - Džbán

Porcelán, výška 19 cm. Značeno Wedgwood.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Wedgwood
17743. Džbán
Dražba ukončena:11.04.2018 18:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč