porcelánka Rosenthal - Figurální lampa

Porcelán, výška figury 33 cm, celková výška 68 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn. Elektrifikace funkční, bez záruky. Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
17758. Figurální lampa
Dražba ukončena:11.04.2018 18:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč