značeno KPM Berlín - Litofánie

Litofánie v montáži porcelán a sklo. Litofánie 24x19 cm, celkově 32x27 cm. Značeno KPM (Berlín).

Pozn.: Sklo poškozeno.

značeno KPM Berlín
17735. Litofánie
Dražba ukončena:11.04.2018 18:39:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč