značeno - Mistička

Malovaný porcelán. 11 cm.

Stav: Mírně poškozeno.

Pozn.: Čína.

značeno
302295. Mistička
Dražba ukončena:22.11.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (15.11.2019 23:29:27) 3488