značeno - Panenka s porcelánovou hlavičkou

Výška 30 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno
17929. Panenka s porcelánovou hlavičkou
Dražba ukončena:11.04.2018 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.04.2018 8:00:41 3877