značeno - Pánské zlaté kapesní hodinky, punc Lyra Z-34, ryzost 585/1000, hrubá hmotnost 66,71 g

Značka chronometru Tegra. V chodu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno
17753. Pánské zlaté kapesní hodinky, punc Lyra Z-34, ryzost 585/1000, hrubá hmotnost 66,71 g
Dražba ukončena:11.04.2018 18:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč