značeno

304181. Šálek a podšálek

popis: Slaměnkový vzor, výška 5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 27.03.2020 20:16:18

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.03.2020 20:11:18 4379